Dietetyk Barbara Borowska

Klinika Diet - Mińsk Mazowiecki

Umów się na wizytę z dietetykiem i zacznij żyć zdrowo już dziś!

O mnie

Jestem dietetyczką z wykształcenia i zamiłowania oraz studentką psychologii.
W myśl zasady, że zdrowie to nie tylko brak chorób, ale również dobrostan fizyczny,psychiczny i społeczny, w pracy z pacjentem promuję podejście psychodietetyczne. Stawiam na edukację żywieniową, która pozwala na elastyczność w diecie i wypracowanie rezultatów na lata, a nie tylko lato. Doskonale rozumiem, że problemy z masą ciała mogą wynikać nie tylko z braku wiedzy żywieniowej. Pomagam zdefiniować realne cele i polepszyć nawyki, które nie muszą być idealne.

Specjalizuje się w terapii schorzeń dietozależnych, m.in.: inulinooporność, cukrzyca typu 2, nadwaga, otyłość, PCOS, stłuszczenie wątroby, zaburzenia lipidowe. Układam również jadłospisy przeciwzapalne, dla osób na dietach roślinnych, dzieci i młodzieży, kobiet ciężarnych i karmiących.

Tytuł magistra, wiedzę i doświadczenie zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, pracy w gabinecie, praktykach w szpitalach i prywatnych gabinetach dietetycznych oraz licznych kursach i warsztatach.

Dietetyka i psychodietetyka są moją pasją, dlatego cały czas szukam obszarów, w których mogę pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać umiejętności, dzięki którym efekty osiągane przez podopiecznych mogą przerastać ich oczekiwania.

Gabinet

Dyplomy i certyfikaty

Cennik usług

Mińsk Mazowiecki

Współpraca stacjonarna

Na Start

Pierwsza wizyta


130 zł

 

Na Dobry Początek

Pakiet na 2 tygodnie

230 zł

wizyta kontrolna w cenie

Zmiana Na Dobre

Pakiet na 1 miesiąc

350 zł

wizyta kontrolna w cenie

Totalna metamorfoza

Pakiet na 3 miesiące

900 zł

wizyta kontrolna w cenie

Dieta Dla Par

Pakiet na 1 miesiąc


480 zł

wizyta kontrolna w cenie

Dieta Dla Par 

Pakiet 3 miesięczny 

1150 zł

wizyta kontrolna w cenie

Dodatkowa Wizyta

Bez nowego jadłospisu

60 złAnaliza Składu Ciała


60 złWspółpraca online

Online Na Start

Pierwsza wizyta


110 zł


Online Na Dobry Początek

Pakiet na 2 tygodnie

210 zł

wizyta kontrolna w cenie

 Online Zmiana Na Dobre

Pakiet na 1 miesiąc

330 zł

wizyta kontrolna w cenie

Online Totalna Metamorfoza

Pakiet na 3 miesiące


850 zł

wizyta kontrolna w cenie

Tak odchudzają się moi pacjenci

Pani Karolina

 - 6 kg w 2 miesiące!

  1. Dlaczego zdecydowałaś się na współpracę?

Moja decyzja o podjęciu współpracy z Kliniką Diet została podjęta przede wszystkim dlatego że chciałam zgubić zbędne kilogramy z którymi zmagam się od dłuższego czasu. Ponadto chciałam poprawić swój stan zdrowia, ogólne samopoczucie, tym samym zwiększyć ilość energii i podejście do jedzenia.

  1. W jaki momencie Twojego życia jesteś teraz i czemu chciałaś zmienić swoje odżywianie?

Jestem osobą pracującą. Na co dzień wykonuję pracę biurową, przez znaczną część dnia siedzę za biurkiem. Chciałam dostosować swoje odżywianie do stylu życia, który prowadzę. Ponadto chciałabym bardzo zostać mamą i wiem że utrata wagi bardzo by mi w tym pomogła.

  1.  Czy kiedyś byłaś już na diecie? Z jakim skutkiem i jak długo utrzymywałaś efekty?

Na diecie byłam już wiele razy. Przez to, że brakuje mi samodyscypliny i szybko się poddaję jak nie widzę efektów zmian wszystkie moje diety kończyły się bardzo szybko, kilogramy wracały równie szybko i to ze zdwojoną siłą.

  1. Czy jesteś zadowolona z efektów?

Wiadomo, że chciałabym od razu osiągnąć swoją wymarzoną wagę, jednak wiem że potrzeba dużo wysiłku i nauki z mojej strony, żeby to osiągnąć. Póki co efekty są zadawalające.

  1. Twoje ulubione przepisy z diety- jakie i dlaczego?

Wszystkie przepisy z diet są bardzo smaczne. Jest kilka przepisów, które zostaną na stałe w moim menu, bo smakowały nie tylko mi, ale także mojemu mężowi. Dużym plusem jest to, że posiłki mogę zaplanować z wyprzedzeniem, przez co nie marnuję produktów. Wszystkie dania są szybkie w przygotowaniu, co też jest dla mnie na duży plus. Moje ulubione dania to: zupa z dyni z nutą curry, kurczak z pęczakiem i buraczkami, zapiekanki z mozzarellą, pesto i pomidorami i ananasowa owsianka. To tylko niewielka część dań, które mi smakowały 

Jak dojechać

Zacznij zdrowe życie już dziś!

Umów się na wizytę i popraw swoje nawyki żywieniowe.

Zacznij zdrowe życie już dziś!

Umów się na wizytę i popraw swoje nawyki żywieniowe.