Dietetyk Barbara Borowska

Klinika Diet - Mińsk Mazowiecki

Umów się na wizytę z dietetykiem i zacznij żyć zdrowo już dziś!

O mnie

Jestem dietetyczką z wykształcenia i zamiłowania oraz studentką psychologii.
W myśl zasady, że zdrowie to nie tylko brak chorób, ale również dobrostan fizyczny,psychiczny i społeczny, w pracy z pacjentem promuję podejście psychodietetyczne. Stawiam na edukację żywieniową, która pozwala na elastyczność w diecie i wypracowanie rezultatów na lata, a nie tylko lato. Doskonale rozumiem, że problemy z masą ciała mogą wynikać nie tylko z braku wiedzy żywieniowej. Pomagam zdefiniować realne cele i polepszyć nawyki, które nie muszą być idealne.

Specjalizuje się w terapii schorzeń dietozależnych, m.in.: inulinooporność, cukrzyca typu 2, nadwaga, otyłość, PCOS, stłuszczenie wątroby, zaburzenia lipidowe. Układam również jadłospisy przeciwzapalne, dla osób na dietach roślinnych, dzieci i młodzieży, kobiet ciężarnych i karmiących.

Tytuł magistra, wiedzę i doświadczenie zdobyła na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie, pracy w gabinecie, praktykach w szpitalach i prywatnych gabinetach dietetycznych oraz licznych kursach i warsztatach.

Dietetyka i psychodietetyka są moją pasją, dlatego cały czas szukam obszarów, w których mogę pogłębiać swoją wiedzę i zdobywać umiejętności, dzięki którym efekty osiągane przez podopiecznych mogą przerastać ich oczekiwania.

Gabinet

Dyplomy i certyfikaty

Cennik usług

Mińsk Mazowiecki

Jak dojechać

Zacznij zdrowe życie już dziś!

Umów się na wizytę i popraw swoje nawyki żywieniowe.

Zacznij zdrowe życie już dziś!

Umów się na wizytę i popraw swoje nawyki żywieniowe.