Metamorfozy

Jesteśmy dumni z sukcesów naszych klientów
Zobacz efekty naszego wsparcia!

Metamorfoza Sandry

Cześć :)

Na współpracę z "Kliniką Diet" zdecydowałam się przede wszystkim dlatego, że nie byłam zadowolona ze swojego wyglądu i źle czułam się w swoim ciele. Pracuję w systemie zmianowym, a pory o których jem posiłki są inne każdego tygodnia. Z tego powodu było mi ciężko samej zmotywować się do zdrowszego odżywiania, planowania i przygotowywania posiłków na cały dzień. Moja przygoda z odchudzaniem i ćwiczeniami z YouTube zaczęła się już w czasach szkolnych - przez te lata zaliczałam wzloty i upadki. Dieta zazwyczaj trwała u mnie krótko i przynosiła różne efekty.

Gdy osiągałam satysfakcjonujący mnie efekt, znudzona ciągłym liczeniem kalorii, zaczynałam na nowo jeść wszystko na co mam ochotę i kilogramy szybko wracały.
Dzięki jadłospisom przygotowanym przez "Klinikę Diet" na nowo nauczyłam się dbać o swoje ciało. Liczba posiłków jest dostosowana do mojego trybu życia, a ich prostota wykonania jest ogromną zaletą podczas gdy przygotowuję posiłki na cały dzień za jednych zamachem. Moimi ulubionymi daniami są przede wszystkim owsianki z owocami oraz pudding chia z mleczkiem kokosowym, a także obiady z pieczoną piersią z kurczaka czy łososiem.
Z efektów, które osiągnęłam jestem bardzo zadowolona i chce je jak najdłużej utrzymać. Z nowymi nawykami, których nauczyłam się przez 3 miesiące trwania metamorfozy na pewno będzie to dużo łatwiejsze niż wcześniej. :)

Metamorfoza Mateusza

Pierwsze i drugie zdjęcie przedstawia tę sama osobę, czyli mnie. Pierwsze pochodzi z okresu gdy nie bardzo przykładałem się do trzymania diety i potrafiłem w ciągu jednego dnia zjeść trzy rodzaje fast foodów, mimo że ciężko trenowałem.

Drugie zdjęcie zostało zrobione niedawno. Spytasz co się zmieniło? Największy przełom nastąpił w podejściu do kwestii żywienia! Teraz jem ”czysto” i sprawia mi to dużą przyjemność. To nieprawda, że zdrowe jedzenie jest niesmaczne i monotonne - czasy kurczaka z ryżem dawno już minęły.

Dobrze zbilansowana dieta dostarcza wszystkich niezbędnych substancji odżywczych, co ma korzystny wpływ na regenerację i wyniki, wskutek czego będąc na redukcji, mogłem ćwiczyć bardziej intensywnie, niż kiedy żywiłem się niezdrowo. Chodzi zatem o to, że nawet dobrze zaplanowany trening nie zadziała w 100% bez odpowiedniej diety, ani na odwrót. Te dwie strefy najlepiej działają razem. Wystarczy uwierzyć w siebie i w cel swojej przemiany.

Metamorfoza Mateusza

Kiedy wskazówka na mojej wadze pokazała 140 kg, a moje codzienne samopoczucie i nastrój pogarszały się z dnia na dzień, postanowiłem zawalczyć o siebie i o swoje zdrowie. Wiedziałem, że muszę coś zmienić, ale sam nie potrafiłem sobie pomóc. Próbowałem zgubić zbędne kilogramy głodząc się lub wykonując katorżnicze treningi. Takie podejście spowodowało, że po krótkim czasie zabrakło mi siły i porzuciłem plan odchudzania, wracając do starych nawyków.

W końcu postanowiłem jednak poszukać fachowej pomocy. Nie chciałem być całe życie skazany na dźwiganie zbędnego balastu. Profesjonalne wsparcie, jakie otrzymałem pokazało mi, że zdrowe odżywianie to coś więcej niż liść sałaty i kurczak z pary. Kiedy nauczyłem się gotować swoje ulubione potrawy w “odchudzonych” wersjach, mogłem cieszyć się ich smakiem i nie mieć wyrzutów sumienia, że zjadłem coś niezdrowego.

Nowe podejście do jedzenia uzmysłowiło mi, że jem, aby żyć, a nie żyję, aby jeść. Uzyskałem psychiczny spokój i wiem, że droga którą wybrałem jest właściwa. Teraz pracuje nad budową masy mięśniowej, aby moja sylwetka była taka, o jakiej zawsze marzyłem i abym nie musiał wstydzić się zdjąć koszulkę na plaży.